VOD Local Encoder

Mevcut ürünlere kıyasla X20 hızlı sıkıştırma teknolojisine sahip bir cihazdır. Bu sayede etkileşimli video pazarlama platformu kurma, kanal kurma ve canlı yayın yapabilme alanlarında kullanılabilecek ideal bir çözümdür. Patentli donanım çözümümüz sayesinde VOD içeriklerinizi çok daha hızlı bir şekilde sıkıştırabilir ve bunu yaparken de size sağlayacağı %60 lara varan maliyet avantajından faydalanabilirsiniz.

Avantajlar

GPU ve CPU gücünü aynı anda kullanır.

Tüm formatları destekler. (MP4, H.264, AAC)

144p ve 4k arasındaki profilleri çıkarır.

Her aygıta, her tarayıcıya erişim.

DRM/60Fps/4K desteği ve entegrasyon.

MpegDASH/HLS ve HBBTV desteği.

Güncel Codec desteği (Hevc/VP9/AV1)

Tüm video formatlarını destekler.

Clouplay çözümlerinin size sunduğu kolaylıkları keşfedin

Cross Platform Player

Cross Platform yayınlarınızı sorunsuz ve kesintisiz şekilde TEK bir panelden seçtiğiniz bütün platformlarda yayınlayabileceğiniz servisimizdir.

CLOU Encode

Clouplay kodlama mimarisi sayesinde local ve bulut eş zamanlı çalışan, Cloud tabanlı, patentli yazılım çözümümüz sayesinde Live ve VOD içeriklerinizi çok daha hızlı bir şekilde sıkıştırabilir ve bunu yaparken de size sağlayacağı %60 lara varan maliyet avantajından faydalanabilirsiniz

Multiplatform

Standard durumda yayınızı paylaşabileceğiniz her platform size ayrı ayrı maliyet ve süreç yönetimi yapmanızı gerektirecek çözümler sunmaktadır. Yeni nesil Multi-Platform servisimiz ile bu durumun aksine yayınlarınızı tek bir erişim noktasından anında TÜM platformlarla istediğiniz sayıda yayınınızı paylaşabilirsiniz.