HBB TV

Yayıncılara TV kanallarının, TV oparatörlerinin ve reklam ajanslarının ağlarını etkileşimli hale getirmelerine imkan sağlayan yeni nesil interaktif platformu temsil eder. Proje yönetimi ve dağıtımı fonksiyonlarını basit ama hızlı arayüzler sayesinde yapabileceğiniz, birçok yenilikçi özellikleri bünyesinde barındırır.Hem masaüstü hem de mobil cihazlar için duyarlı bir kullanıcı arayüzü sağlarken; Metin, Görsel, Ses ve Video içeriği ile doldurulabilecek bir dizi şablonun kullanımına imkan sağlar.

HBBTV destekli SmartTV ve uydu alıcı özelliği olan, internet üzerinden iletilen çevrimiçi hizmetlerin dahil edilmesini ve yönetilmesini sağlayan patentli yazılım platformudur.

Avantajlar

TV Yönetim Paneli üzerinden Anket, Oylama, Soru – Cevap Modül tanımlamaları

Geçmiş tarihli programlara internet üzerinden erişim, ücretli VOD servisi tanımlama, reklam yeleştirme

Lokasyon bazlı Haberler, hava durumu, spor, HTML 5 oyunlar

Kişiselleştirilmiş interaktif reklamlar yayınları, optimize kampanya yönetimi ve yayın geliri imkanı

safari chrome mozilla opera edge

Tüm görsel ve video bazlı çalışmalarınıza dilediğiniz web tarayıcısı üzerinden ulaşabilir.

TV Suite

Televizyon kanallarının, Tv Yönetim Paneli üzerinden Anket, Oylama, Soru - Cevap modüllerini anlık olarak yönetebileceği, veri girişi yapabileceği ve yapılan çalışma sonunda analiz raporlarına erişim sağlayabileceği çözümdür.

Adressible TV

TV programlarının üzerine kişiselleştirilmiş interaktif reklamların yayınlanabilmesini mümkün kılar. Addressable TV çözümü ile reklam verenler; Yaş, cinsiyet, lokasyon ve belirli zaman aralığında ki kırılımlar da hedef odaklı kampanyalar, reklamlar düzenleyebilir. Programlı reklam teknolojisi kullanıldığı takdirde otomatik reklam yayını ve kampanya yürütme sürecini optimize bir şekilde yönetmenize destek olur.

Info Services

Lokasyon özelinde Haberler, Hava Durumu, Spor, HTML 5 oyunlar ve benzeri birçok uygulamayı yönetebileceğiniz çözümdür.

Micro Site

Geçmiş tarihlerde yayınlanmış olan programlara internet üzerinden erişim imkânına sahip olurken ücretli VOD servisler tanımlayabilir, mevcut içeriklerinize reklam yerleştirebilir ve bu sayede daha etkin ve optimize edilmiş bir gelir yapısına sahip olabilirsiniz.

Clouplay çözümlerinin size sunduğu kolaylıkları keşfedin

Cross Platform Player

Cross Platform yayınlarınızı sorunsuz ve kesintisiz şekilde Tek bir panelden seçtiğiniz bütün platformlarda yayınlayabileceğiniz servisimizdir.

Rating-Analysis

Analiz çözümümüz tüm kişiselleştirilmiş video deneyimlerinizi sunmanıza destek olurken, çevrimiçi video yönetimi, yayıncılık ve video araçları gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır ve en üst kalitede profosyönel bir deneyimi size sunar.

Multiplatform

Standard durumda yayınızı paylaşabileceğiniz her platform size ayrı ayrı maliyet ve süreç yönetimi yapmanızı gerektirecek çözümler sunmaktadır. Yeni nesil Multi-Platform servisimiz ile bu durumun aksine yayınlarınızı tek bir erişim noktasından anında TÜM platformlarla istediğiniz sayıda yayınınızı paylaşabilirsiniz.