Analysis

Analiz çözümümüz tüm kişiselleştirilmiş video deneyimlerinizi sunmanıza destek olurken, çevrimiçi video yönetimi, yayıncılık ve video araçları gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır ve en üst kalitede profesyonel bir deneyimi size sunar.

Avantajlar

Sadece Televizyon ratingleri değil tüm platformlardan (HBB/TV/WEB/Mobil) elde edilen datalar tek bir noktada size optimize edilerek sunulur.

KVKK Uyumlu

Gerçek zamanlı analizler sayesinde hızlı bir şekilde aksiyon alabilir ve hayal ettiğiniz sonuçlara bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Clouplay çözümlerinin size sunduğu kolaylıkları keşfedin

Multiplatform

Standard durumda yayınızı paylaşabileceğiniz her platform size ayrı ayrı maliyet ve süreç yönetimi yapmanızı gerektirecek çözümler sunmaktadır.

Playout

Yönetmek istediğiniz kanalda Canlı Yayın ve VOD offline akışlarınız için playlist oluşturabilirsiniz. Istediğiniz her platformdan ve çalıştığınız tüm İşletim Sistemleri özelinde Lokal ve Bulut tabanlı eş zamanlı çalışmalarınızı yürütebilirsiniz

Clou Encode

Clouplay kodlama mimarisi sayesinde local ve bulut eş zamanlı çalışan, Cloud tabanlı, patentli yazılım çözümümüz sayesinde Live ve VOD içeriklerinizi çok daha hızlı bir şekilde sıkıştırabilir ve bunu yaparken de size sağlayacağı %60 lara varan maliyet avantajından faydalanabilirsiniz.