HBB TV Server

Adressible Tv , İnfo Service, Micro Site, TV Suite , servislerimizi Televizyon headand’inde (data merkezi) ClouVMS Yönetim Paneli üzerinden HBBTv servislerini yönetir.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlar için duyarlı bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla metin, görüntü ses ve video içeriği ile doldurulabilecek bir dizi arayüz şablonuna sahip bir HBB Yönetim Paneli sunar.

Avantajlar

Çalışma ekibiniz ile eş zamanlı olarak aynı doküman üzerinde çalışabilir.

Proje üzerinde Layer ve sahne mantığında çalışabilir.

Logo, altyazı yada farklı animasyonlar oluşturabilir ve eklenebilir.

ClouStore Kj mağazalarından içerik temin edilebilir.

Editor servisi kullanılarak dikey/yatay ekranlar tasarlayabilir.

safari chrome mozilla opera edge

Tüm görsel ve video bazlı çalışmalarınıza dilediğiniz web tarayıcısı üzerinden ulaşabilir.

Clouplay çözümlerinin size sunduğu kolaylıkları keşfedin

VAS Suite

Tasarım ve Developer ekibi olmayan müşterilerimiz için ideal bir çözümdür. Kullanıcının Video Yönetim Sistemi (ClouVMS) arayüzü ile yönetimini gerçekleştirdiği servislere ek olarak izleyici tarafındaki tüm aktivitelerinizi de yönetebileceğiniz birçok özelliği barındırmaktadır

Rating-Analysis

Analiz çözümümüz tüm kişiselleştirilmiş video deneyimlerinizi sunmanıza destek olurken, çevrimiçi video yönetimi, yayıncılık ve video araçları gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır ve en üst kalitede profosyönel bir deneyimi size sunar

Multiplatform

Standard durumda yayınızı paylaşabileceğiniz her platform size ayrı ayrı maliyet ve süreç yönetimi yapmanızı gerektirecek çözümler sunmaktadır. Yeni nesil Multi-Platform servisimiz ile bu durumun aksine yayınlarınızı tek bir erişim noktasından anında TÜM platformlarla istediğiniz sayıda yayınınızı paylaşabilirsiniz.