Vas Suite

Tasarım ve Developer ekibi olmayan müşterilerimiz için ideal bir çözümdür. Kullanıcının Video Yönetim Sistemi (ClouVMS) arayüzü ile yönetimini gerçekleştirdiği servislere ek olarak izleyici tarafındaki tüm aktivitelerinizi de yönetebileceğiniz birçok özelliği barındırmaktadır.

vassuite

Theme

Tüm platformlarla uyumlu çalışabilen tema’lar parmaklarınızın ucunda

theme

Chat

Sistem içinde akış anında Chat özelliği ekleyebilirsiniz. Yardımcı kullanıcaları tanımlayıp yetkilendirme yapabilirsiniz.Multi Platformlarda yayınlanan içeriklerinizin yanısıra tüm sosyal medya (Youtube, Facebook, Twitch, Younow, Periscope) chat’ lerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

chat

User Services

Üyelik Sistemini, Yorum - Beğeni servislerini barındıran çözümümüz.

user-services

Seo-Search

İzleyicilerinize arama servisi sunabilirsiniz. Videolar ve canlı yayın içinde altyazı, başlık, açıklama gibi anahtar kelime araması yapabilirsiniz.

seo-search

Multi Platformlarda yayınlanan içeriklerinizin yanısıra tüm sosyal medya (Youtube, Facebook, Twitch, Younow, Periscope) chat’ lerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

Clouplay çözümlerinin size sunduğu kolaylıkları keşfedin

CLOU Encode

Clouplay kodlama mimarisi sayesinde local ve bulut eş zamanlı çalışan, Cloud tabanlı, patentli yazılım çözümümüz sayesinde Live ve VOD içeriklerinizi çok daha hızlı bir şekilde sıkıştırabilir ve bunu yaparken de size sağlayacağı %60 lara varan maliyet avantajından faydalanabilirsiniz

Live Reji

Uçtan uca video üretimi, yönetimi ve dağıtımı fonksiyonlarını basit ama hızlı arayüzler sayesinde yapabileceğiniz, birçok yenilikçi özellikleri bünyesinde barındıran çözümdür

Creator

Uçtan uca video üretimi, yönetimi ve dağıtımı fonksiyonlarını basit ama hızlı arayüzler sayesinde yapabileceğiniz, birçok yenilikçi özellikleri bünyesinde barındıran çözümdür.