Donanımlarımız

Dahili Canlı Yayın

Kullanıma hazır bulut teknolojisi ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde yayına başlayabilirsiniz.

Dahili VOD Yayını

Kaliteden ödün vermeksizin istediğiniz içeriği, istediğiniz platformda ve ya kanalda yayınlayabilirsiniz.

Video Fotoğraf Gösterme

Video ve fotoğraflarınızı canlı yayına eklemek içeriğinizi zenginleştirir.

10x Farklı Ekran Kontrolü

10 farklı ekranda yayınınızı dokunmatik ekranla kolayca yönetebilirsiniz.

USB Depolama

Harici bellek ile sınırsız ve yüksek kalitede yayın kaydı yapabilirsiniz.

12x Özel Efekt ve Geçiş Özellikleri

Luma, Chroma, Linear ve desen özellikleri ile yayın deneyiminizi geliştirerek farklı geçiş efektleri ile renklendirebilirsiniz.

3x SDI + 3 HDMI Girişleri

6 kameraya kadar yayın yapabilirsiniz.

2x Arttırılmış / Genişletilmiş Ekran Çıkışı

Yayınlanan içeriği farklı ekranlarda paylaşabilirsiniz.

Başlık / Altyazı / KJ

Skor veya başlık gibi içerikleri yayına anında ve kolayca ekleyebilirsiniz.

8 Kanal Ses Girişi

Farklı kanal girişleri ile konser, miting ve konferans gibi etkinliklerden sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Ses Mixer Donanımı

Ses kontrollerini daha kolay kullanabilirsiniz.

Çoklu görüntü çıktısı

Farklı görüntüleri birleştirerek tek ekranda yayınlayabilirsiniz. Online reji içinde montajlayabilirsiniz.

Record

Online reji içinde montajlanan içeriği kaydetme fırsatlarını yakalayıp, isterseniz her kameradan gelen görüntüyü tek tek kaydedebilirsiniz.

Multi Platform Yayın

AA, İHA gibi haber ajanslarına, Facebook, Twitter, YouTube, Linkedin, Periscope, Twitch, YouNow gibi tüm sosyal platformlara, Digiturk, D-Smart, Tivibu, Teledünya, FilmBoxe, KabloTv veya dünyadaki herhangi bir internet servis sağlayıcısına, platform yada televizyona yayınınızı gönderebilmenizi sağlayan platformdur.

Online Cloud Reji

Canlı kamera akışlarını girip canlı olarak veya sistemde yüklü videolardan canlı akışlar ve playlistler oluşturmanızı, altyazı yada faklı animasyonlar girebilmenizi sağlayan, render almadan encoderlarınıza işlem yaptırarak olağanüstü bir hızla düzenleme işlemlerinizi yapabildiğiniz altyapıdır.

VMS (Video Yönetim Sistemleri)

VMS 3 ana başlık altında toplanır

  • İzleyici
  • Kullanıcı Yayıncı Sistemi
  • Kanal Sistemi

İzleyici

Üyelik sistemi ile ücretli veya ücretsiz olarak izleyicilerinize kanal ve paketler sunabilirsiniz. Sistemde Video Content ve Copyright hakları da dahil olduktan sonra sizin onaylamadığınız hiçbir izleyici sistemde olan hiç bir içeriği izleyemez.

Kullanıcı Yayın Sistemi

İstenilen üyeye canlı yayın yapma imkanı verebilirsiniz ve üyelerin bu yayınları yapabilmesi için ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kanal Sistemi

İstenilen sayıda online olarak kanal açabilirsiniz. Sizin yetki verdiğiniz kanal admin ve editörleri kanal içindeki tüm güncelleme, yayın açılması ve video yüklenmesi işlemlerini yapabileceklerdir.

Kanal sisteminde VOD Offline 7/24 playlist oluşturabilirsiniz. Canlı akış gibi dakika dakika, saniye saniye yayını tanımlayabilirsiniz. Günlük ve haftalık playlistler oluşturabilirsiniz.

Play Out & Kj

Kanal Sisteminde VOD Offline 7/24 playlist oluşturabilirsiniz. Canlı akış gibi dakika dakika, saniye saniye yayını tanmımlayabilirsiniz. Günlük veya haftalık playlistler oluşturabilirsiniz.

Multi Platform ReStream servisimizi kullanarak istediğiniz platform yayınını basabilirsiniz. EPG Servisimizi kullanarak playoutunuzdaki zaman dilimlerini tüm cihazlar ile paylaşabilirsiniz.

EPG Program

Playout içinde tasarlanan playlist, günlük ve 7 günlük 7/24 akışlar, IPTv Setup Boxe, Kablo Tv, Digiturk ve D-Smart gibi digital platformlar ile playout verilerinizin akış zaman aralıklarını paylaşabilirsiniz.

 

+90 850 420 4267        Bizimle iletişime geçin! 

 

Mevcut sistemlerin hepsinden 20 kat hızlı sıkıştırma teknolojisi sayesinde etkileşimli video pazarlama platformu kurma, kanal kurma ve canlı yayın yapabilme hizmetidir.

Clou Local Encoder 10 adet profil çıkarır. GPU ve CPU gücünü aynı anda kullanarak  144p ve 4k arasındaki 10 profili çıkarır, Cloud üzerindeki sisteminize çok hızlı bir şekilde videolarınızı gönderir.

Cloud Encoder Tüm Formatları Destekler

İsteğe bağlı içerik için en iyi formatlar, MP4 (dosya türü), H.264 (video codec bileşeni) ve AAC (ses codec bileşeni) ‘dir. Bu biçimde olmayan dosyalar sistem üzerinden kullanılabilir ve tüm cihazlara erişmek için en iyi ayara dönüştürülür.

   +90 850 420 4267        Bizimle iletişime geçin! 

 

SDI, HD-SDI video girişi ve loop çıkışı HEVC (H.265) veya H.264 kodlama Unicast, Multicast eşzamanlı olarak bir HD ve bir SD stream üretir. HDMI – SDI ve IP çıkışı birçok CDN ve Live Streaming servisi ile uyumlu çalışır.

Canlı yayın platformlarını destekler. Multi platformlara yayın basabilir. Web tabanlı kumanda, kontrol, bakım ve güncelleme ekranı üzerinden her yerden erişim. HD-SDI veya SD-SDI dijital video 4K – 2K – 1080p giriş, SDI – HDMI çıkış.

   +90 850 420 4267        Bizimle iletişime geçin!